Veel tagasisidesid meie tegemiste kohta

Liisa Murgimae
Liisa Mürgimäe

"Ma pole küll olnud aktiivne kodutööde tegija ja muul moel aktiivne, aga olen kõik loengud järele kuulanud ja slaidid läbi lapanud ning mõnes Zoomi loengus ka kohal olnud. Ma ei tea, mis energia mind eile tabas, aga peale eilset küsimuste-vastuste loengut võtsin end kätte ja asutasin ettevõtte. Ise ka ei veel usu 🙉 See mõte oli tiksunud peas juba üle poole aasta ja nüüd sain lõpuks tehtud. Nii hea tunne on 🙂 Ma arvan, et Katrini nakatav energia pani mind lõpuks liigutama ja julgustus, et tuleb lihtsalt alustada ja see kõik ei ole nii keeruline, kui esmapilgul tundub. Väga rõõmus ja rahul, et siia väljakutsele sattusin. Kindlasti julgen soovitada ka teistel osalemist, kui uuesti selline võimalus peaks avanema. Aitäh🙏"

Malle Ku
Malle Ku

"Mul on väga hea meel, et sattusin selle väljakutse peale. Nädal on olnud motiveeriv ja kui väljakutse järelkaja üritus oleks kahe nädala pärast ning selle jaoks peaks olema juba midagi reaalset ette näidata, siis saaks kindlasti palju rohkem tehtud ka uuel nädalal 😉 Kahjuks ei olnud mul võimalik kõikidel loengutel algusest peale osaleda ja nii jäävadki osad küsimused esialgu õhku või iseseisvalt välja uurimiseks (kui just homsesse boonusloengusse ei jõua). Loengute vahele kodutöö tegemine oli suurepärane, sest väheamlt minule tekkis ka tulevikuks nn alusfail, mida täiendada uute ideedega. Aitäh Katrin ja Kätlin!"

Keiu Kaitsa
Keiu Kaitsa

"Sattusin juhuslikult väljakutsele. Vahva uus formaat turunduse seisukohalt ning ilmselt meil kõigil, tulevastel ettevõtteomanikel, korraldusliku poole pealt midagi õppida. Seega lisandväärtus väljakutse üldisele sisule. Kiidan kodutöid - aitasid praktiliselt oma temaatika läbi mõelda ning ehk andis väikese tõuke edasiseks. Hea meel on, et koolituse sisu muudeti vastavalt chatis tõstatatud teemadele. Arenguruumi osas väike peegeldus - ehk võiks päevade sisukirjeldus olla välja kirjutatud ning sinna saaks juba varakult küsimusi lisada. Miks? Alati ei õnnestu laste kõrvalt lives olla ning koolitaja saaks juba proaktiivselt ülekannetes omapoolsed vastused anda. Julgustaks inimesi ka rohkemale arutelule, kuna grupis on väga erineva tausta ja kogemusega positiivseid kontakte. Aitäh teile tubli ettevõtmise ja suure töö ning inspiratsiooni eest. Ärgitasite ajutööd🧠Kiidan lisaks Kätlin Murelit sorava ja loomuliku ettekande/ülevaate eest👏 Kõigile edaspidiseks jõudu!💪"

Triin Pärn
Triin Pärn

"Lihtne on olla mugavustsoonis. Aga mõelda, milline potentsiaal on käes juba aja näitel kasvõi, mil beebi tudub/mängib. Ma seadsin oma fookuse kodu korrashoidmisele, ent, kes mäletab hiljem vanemana ja meenutab, et oi, kui tore, vähemalt kodu oli kogu aeg korras. Lasin lahti sellest täiuslikkusest, mida pidasin oluliseks. Selgus, et ka mehe jaoks ei ole see nr 1. Naljakas, võid lugeda ja mõelda, et "Õpin teiste vigadest", aga need ämbrid tuleb ise ikka läbi kolistada. Liitusin koolitusega ja vaatasin endale PÄRISELT otsa, mis on oluline?! Mis on päriselt oluline? Mida ma tahan teha? Mida ma oskan? Täielik mõttetöö kogus hoogu. Asusin kohe asja kallale. Jõudsin arusaamisele, et tuleb kohe pihta hakata. Hakkasin turundama, panin iga oma vaba hetke selle alla möödunud nädalal. Isegi näpistasin une ajast, kuigi see on minu jaoks prioriteet nr 1. Minu "paigalseis" oli tingitud, et ma ei tea, kas ma ikka suudan teostada oma unistust, luua ise midagi. Palju oli kordi, kui tegemiseks läks, ah, mis mina. Nüüd mõtlen JAH MINA. Valin iseenda, eile, täna ja IGA PÄEV. Need tunnikesed, mis see nädal zoomis sai veedetud ja näha teisi beebiemmesid omandamas uusi teadmisi laste kõrvalt, see tekitas külmavärinaid. Samastusin nendega ja ehk moel või teisel ka nemad minuga? Naiste vägi on edasiviiv jõud. Teineteise toetus ja motiveerimine. Kogu see töökas grupp, kes postitasid siia innustasid ennastki kokku võtma, olema veel parem versioon iseendast. Aitäh teile! Aitäh Katrin Bouziane ja Kätlin Murel! Tänu teile oli see võimalik! Kõrget lendu Teile ja ka Teile, armsad kaasteelised, kes astuvad oma esimesi samme ettevõtluse suunas!🥰"

Scroll to Top