Meist

Meist

Oleme Katrin ja Kätlin - Naised Ettevõtjaks ja Laste kõrvalt ettevõtjaks loojad

Katrin Bouziane

KATRIN BOUZIANE

Olen töötanud pikalt raamatupidajana, aidanud asutada kümneid ärisid ning puutun kokku igapäevaselt alustavate ettevõtjate murede ja rõõmudega.

Olen kahe tütre ema, ettevõtja ja koolitaja. Alustasin ettevõtja teekonda palgatöö ja väikeste laste kõrvalt. See oli üsna väljakutsuv ja stressirohke periood, aga täna võin öelda, et see oli ainuõige otsus, et jõuda siia, kuhu ma olen jõudnud. Olen olnud ettevõtja 12 aastat, kahe ettevõtte omanik, millest üks tegeleb raamatupidamisteenuste osutamisega ja teine on rohkem koolitustele suunatud.

 

Mul on paindlik tööaeg, sissetulek, mis võimaldab mulle ja perele soovitud elustandardi ning saan teha tööd asukohavabalt (kuigi enamus ajast töötan ikkagi kodukontoris) – olen teinud tööd näiteks ka Alzeerias mägedes ja mere ääres, samuti on arvuti ja töö kaasas Euroopas reisides. Peamine motivatsioon on olnud siiski soov olla rohkem koos oma lastega ja pakkuda neile ja ka iseendale rohkem võimalusi elus, kui minul endal kunagi oli. Samuti on minu driver vabadus – ma tahan olla naisena iseseisev ja vaba ning ise luua oma sissetuleku, valida oma koostööpartnerid ja kliendid ning projektid, mis mulle meeldivad. 

Tööalaselt panebki täna minu silma kõige rohkem särama ettevõtlus, naiste inspireerimine, jõustamine ja koolitamine. Soovin et kõik naised saaksid luua omale ise soovitud elustiili ja sissetuleku. 

 

Täiendan ennast järjepidevalt nii ettevõtluse, raamatupidamise, kui ka turunduse valdkonnas ning rakendan saadud teadmisi, oskusi ja kogemusi ka oma koolitustel. Hetkel õpin lisaks TÜ Pärnu Kolledžis persoonibrändipõhist ettevõtlust magistriõpingute raames.  

 

Kätlin Murel

KÄTLIN MUREL

Olen lõpetanud sekretäritöö ja personalitöö erialad Tallinna Majanduskoolis ja aastaid teinud personalitööd. Olen end palju arendanud juurde sotsiaalmeedia ja turunduse valdkonnas, kus peamiselt nüüd ka tegutsen.
Minu kireks on luua isikupäraseid kodulehti väikeettevõtjatele, luua erinevaid kujundusi ja abistada erinevate digiturundusteemadega.

 

Olen kolme lapse ema, väikeettevõtja ja koolitaja.

Minu teekond ettevõtjaks algas väikeste laste kõrvalt, kus tegutsesin otsemüügi valdkonnas, milles saavutasin edu, kuid mille töö kaotasin seoses sõjaga. Sain kogemuse võrra rikkamaks, mis mind palju õpetas, kuid mis ei takistanud mul taas jätkamast.
Tänaseks pakun ma peamiselt väikeettevõtjatele erinevaid digiturundusteenuseid ja olen ka uue brändi, Mihi konsultant Eestis. 

Minu silma paneb särama inimestega suhtlus ja nende toetamine ning abistamine erineval moel. Oma koolitustel jagan oma teadmisi ja kogemusi sel moel, kus igaüks saaks alustada oma ettevõtlusteekonnaga lihtsamaid turundusnippe kasutades. 

Usun elukestvasse õppesse ja arendan end pidevalt minagi. Hetkel olen aastases kodulehtede tegemise õpiprogrammis ja lisaks arendan end AI-oskustega turundajaks.

Scroll to Top