“Ettevõtlusega alustamise kiirendi”

6-NÄDALANE KOOLITUS

KUIDAS ALUSTADA OMA ÄRI NULLIST?

Mis on sinu miks?
Äriidee testimine
Naised ettevõtluses

Koolitus toimub 2x aastas.

Pane end ootelisti, et oleksid esimeste seas kui oleme seda taas läbiviimas.

KURSUSEST

Kas oled valmis astuma esimesi samme oma ettevõtlusunistuse täitumise  poole?

Kas soovid elada sellist elu, kus saad järgida oma unistusi, mitte ei täida kellegi teise omi? Soovid olla oma aja peremees, töötada siis, kui sina tahad ning sealt, kust sina tahad? Kas soovid purustada sissetulekute klaaslae, mis kaasneb palgatööga?  Soovid väljuda orav-rattas 8-17ni rutiinist ning olla ise oma elu looja? Soovid puhkama minna siis, kui sulle sobib, mitte siis kui tööandja lubab? Soovid veeta enamuse oma ajast kallite inimestega, mitte kusagil kogu aeg “tööl olles”?

Kas oled mõlgutanud mõtteid oma ettevõtte loomisest, kuid pole kindel, kust ja kuidas alustada?  Võib-olla oled juba alustanud, kuid sul pole veel selget suunda, sihtgruppi või strateegiat, kuidas edasi minna? Kui tunned, et vajad kedagi, kes käiks need esimesed olulised sammud sinuga koos läbi, näitaks õige suuna kätte, julgustaks ja toetaks, siis..

… meie koolitus on loodud just sinu jaoks!

 

Meie 6-nädalane koolitus on mõeldud sulle, kui sa soovid:

✔️ leida oma äriidee või lausa mitu, 

✔️oma äriideid testida ja ellu viia,

✔️luua oma esimene ettevõte,

✔️leida oma õige sihtgrupp,

✔️osata oma tooteid ja teenuseid sotsiaalmeedias turundada,

✔️aru saada ettevõtte raamatupidamisest ja maksudest,

✔️kasvatada oma sissetulekuid,

✔️omandada ettevõtja mindset,

✔️ennast teostada läbi ettevõtluse.

 

Oleme ettevõtjad ja mentorid, kes on aidanud juba mitmel alustaval ettevõtjal oma unistused teoks teha. Me jagame sulle oma praktilisi kogemusi ja nõuandeid, mida oleme ise pika aja jooksul õppinud ja omal nahal läbi katsetanud. Meil ei olnud alustades kõrval mentoreid, ettevõtlikke sugulasi, sõpru ega tuttavaid. Pidime kõike ise nullist õppima ning tegema läbi palju vigu ja raiskama aega, et edu saavutada. Oleme siin, et aidata sul oma ettevõttega edukalt alustada, kiiremini ja  paremini kui meie seda omal ajal tegime!

    

 

Koolituse jooksul õpid, kuidas:

🚀 valida äriidee, mis meeldib ja toob sissetuleku,

🚀 äriideid testida ja ellu viia,

🚀 valmis teha esimene digitaalne toode/teenus, millega turule siseneda, 

🚀luua ja kujundada lihtsate tööriistadega kauneid müügi-ja maandumislehti, e-raamatuid, tootekatalooge, infokirju jne, millega äratad oma klientide huvi ja tähelepanu, 

🚀koguda esimesi potentsiaalseid müügikontakte juba enne toote või teenusega turule tulemist, kellest on hiljem võimalik konventeerida maksvad ja lojaalsed kliendid,

🚀 sotsiaalmeedias kiiresti sellist  jälgijaskonda kasvatada, kes on huvitatud sinu toodetest ja teenustest,

🚀 teenuse või füüsilise toote kõrvale digitoode luua ning sellega passiivset tulu teenida,

🚀 asutada OÜ ettevõtjaportaalis, samm-sammuline juhend, 

🚀 osata oma tootele/teenusele õiget hinda määrata,

🚀 raamatupidamist ise korras hoida ja kasutada ära kõik maksusoodustused ja võimalused,

🚀 raamatupidamisprogrammi e-arveldaja kasutada arvete tegemiseks, 

🚀 lihtsat eelarvet koostada, et planeerida oma tulusid ja kulusid, 

🚀valmis teha lühike äriplaan iseendale äriidee elluviimiseks.

🚀 Meie koolitus annab sulle praktilised oskused ja teadmised, mida on vaja oma ettevõtte käivitamiseks ja juhtimiseks. See on suurepärane võimalus oma unistuste elluviimiseks ja oma ettevõtte edukaks kasvatamiseks.

 

 

Boonusmaterjalid:

Boonusmaterjalid

🚀Koolitus 2x nädalas

🚀Liitu koolituse ootelistiga

🚀6-nädalane kiirendi

Mida kursuse läbinud räägivad

Triin Juurma
"Katrin ja Kätlin mõlemad tublid naised ühtemoodi! 🙂 Te olite väga tublid, et sellise tegevuse ette võtsite ja koolituse tegite, end teadmisi ja näiteid jagasite. Kõik oli minu arvates tasakaalus - praktilised näited enda turundamise poolelt kui ka praktilised näited ettevõtte asutamise ja raamatupidamuslikult poolelt. Mina väga tänan."

Triin Juurma

Kristel Kaljuste
"Olen rõõmus, et sattusin Facebookis tasuta väljakutse gruppi kus ägedad naised Katrini ja Kätlini utsitusel ideedest tegudeni liikusid ja mulle väga meeldis see emotsioon ja ühisest arutelust saadud power millelt liikvele minna! Sain palju jõudu ning reaalse kogemuse, et suudan küll väikese beebi kõrvalt ka tegutseda. Ärkasin beebimullist särava enesekindlusega kui minu beebi 6 kuune. Väljakutsele järgnes põhjalikum koolitus väiksema grupiga. Tulemuseks asutasin oma ettevõtte mis oli pikalt ootel olnud julguse taga. Sain palju ideid, mis järjekorras tegutseda ning oma valdkonda ja sihtrühma uurida. Väga kasulik oli smaily ja Canva programmi tutvustus ja toredad grupiliikmed, kellele kaasa elada nende äri loomises. Täna , paar kuud hiljem, on palju mõtteid kuidas reaalselt edasi liikuda, et raha ka teeniks, ettevõte loodud, esimesed testkliendid ja proovitöö tehtud, instagrami kontole sisu loodud, Facebooki grupp ja leht loodud-ootavad käima panemist veel. Kaugel see esimene müügiarvegi enam on 🤩 siis tulen siia tagasi raamatupidamise loengut üle kuulama- arve põhi excelis on juba ootel 😀"

Kristel Kaljuste

Koolituse viivad läbi

Katrin Bouziane
Katrin Bouziane
Kätlin Murel
Kätlin Murel
Scroll to Top