“Ettevõtlusega alustamise kiirendi”

5-NÄDALANE KOOLITUS

KUIDAS ALUSTADA OMA ÄRI NULLIST?

Mis on sinu miks?
Äriidee testimine

KURSUSEST

Kas oled valmis astuma esimesi samme oma ettevõtlusunistuse täitumise  poole?

Kas soovid elada sellist elu, kus saad järgida oma unistusi, mitte ei täida kellegi teise omi? Soovid olla oma aja peremees, töötada siis, kui sina tahad ning sealt, kust sina tahad? Kas soovid purustada sissetulekute klaaslae, mis kaasneb palgatööga?  Soovid väljuda orav-rattas 8-17ni rutiinist ning olla ise oma elu looja? Soovid puhkama minna siis, kui sulle sobib, mitte siis kui tööandja lubab? Soovid veeta enamuse oma ajast kallite inimestega, mitte kusagil kogu aeg “tööl olles”?

Kas oled mõlgutanud mõtteid oma ettevõtte loomisest, kuid pole kindel, kust ja kuidas alustada?  Võib-olla oled juba alustanud, kuid sul pole veel selget suunda, sihtgruppi või strateegiat, kuidas edasi minna? Kui tunned, et vajad kedagi, kes käiks need esimesed olulised sammud sinuga koos läbi, näitaks õige suuna kätte, julgustaks ja toetaks, siis..

… meie koolitus on loodud just sinu jaoks!

Meie 5-nädalane koolitus on mõeldud sulle, kui sa soovid:

✔️ leida oma äriidee või lausa mitu, 

✔️oma äriideid testida ja ellu viia,

✔️luua oma esimene ettevõte,

✔️leida oma õige sihtgrupp,

✔️osata oma tooteid ja teenuseid sotsiaalmeedias turundada,

✔️aru saada ettevõtte raamatupidamisest ja maksudest,

✔️kasvatada oma sissetulekuid,

✔️omandada ettevõtja mindset,

✔️ennast teostada läbi ettevõtluse.

 

 

    

Koolituse jooksul õpid, kuidas:

🚀 valida äriidee, mis meeldib ja toob sissetuleku,

🚀 äriideid testida ja ellu viia,

🚀 valmis teha esimene digitaalne toode/teenus, millega turule siseneda, 

🚀luua ja kujundada lihtsate tööriistadega kauneid müügi-ja maandumislehti, e-raamatuid, tootekatalooge, infokirju jne, millega äratad oma klientide huvi ja tähelepanu, 

🚀koguda esimesi potentsiaalseid müügikontakte juba enne toote või teenusega turule tulemist, kellest on hiljem võimalik konventeerida maksvad ja lojaalsed kliendid,

🚀 sotsiaalmeedias kiiresti sellist  jälgijaskonda kasvatada, kes on huvitatud sinu toodetest ja teenustest,

🚀 teenuse või füüsilise toote kõrvale digitoode luua ning sellega passiivset tulu teenida,

🚀 asutada OÜ ettevõtjaportaalis, samm-sammuline juhendvideo 

🚀 osata oma tootele/teenusele õiget hinda määrata,

🚀 raamatupidamist ise korras hoida ja kasutada ära kõik maksusoodustused ja võimalused,

🚀 raamatupidamisprogrammi Merit Aktiva kasutada arvete tegemiseks, 

🚀 lihtsat eelarvet koostada, et planeerida oma tulusid ja kulusid, 

🚀valmis teha lühike äriplaan iseendale äriidee elluviimiseks.

🚀 Meie koolitus annab sulle praktilised oskused ja teadmised, mida on vaja oma ettevõtte käivitamiseks ja juhtimiseks. See on suurepärane võimalus oma unistuste elluviimiseks ja oma ettevõtte edukaks kasvatamiseks.

Boonusmaterjalid:

Boonusmaterjalid

Koolituse koguväärtus on üle

euro
0 +

 

Kiire liituja BOONUS kuni 4.mai südaööni on 3 kuud raamatupidamisteenust TASUTA ja turundusalane konsultatsioon 30min.

🚀Koolitus 2x nädalas

🚀5-nädalane kiirendi

Mida räägivad kursuse läbinud ja teised meie kohta

Triin Juurma
"Tahaksin tänada tublisid professionaale, omaala spetsialiste Katrin Bouziane`t ja Kätlin Murel`it imetoreda ja sisuka "Ettevõtlusega alustamise kiirendi" koolituse eest. Enne koolitust olin punktis, kus peas tiirles miljon mõtet ja tugev soov teha endale enda ettevõte. Olles aastaid tagasi läbinud HEAK ettevõtluskoolituse, tundsin, et täna on siiski teadmisi ning julgust vähe, äriplaani suund juba ammu teine ja ajas ju muutuvad seadusedki jne. Miks mitte end kurssi viia rohkem ? 🙂 Mind paelus koolituse nimes ka sõna "kiirendi" 🙂 . Koolituse käigus sain Katrinilt raamatupidamuslikke nõuandeid ja näiteid reaalsest elust, mis kindlasti võtsid alustaja hirmukest ja pingeid vähemaks. Katrini õpetatu ei olnud kindlasti nö "kuiv" finantsinfo, vaid mõnusad ilmekad lood, kogemused ja ka minu jaoks oluline relevantne seadusepool. Kätlin andis edasi võrratult turunduslikke võtteid ja teadmisi, näiteks Smaily-st polnud ma varem kuulnudki, rääkimata sellest, mida kõike sellega teha saab. Kätlini ja Katrini mõtted ja suunamised läbi koolituse teemadel - mindset on alati oluline/ mõtle oma teenusele tooteid juurde/ mõtle sihtgrupile/ loo kindlasti enda kogukond/ suunamine Facebook-i lehe loomisele ning isikubrandingule/ tasuta materjali loomine ning FB lehe kuulutused - on üks väike osa koolitusel õpitust ja omandatust. Koolituse käigus asutasin enda ettevõtte 🙂 (aitäh!), lõin Facebook-is vastava lehekülje, ootel on ka koduleht (avaldamata), nokitsesin tööks vajalikke dokumente, mõtlesin visuaalidele jne. Arvan, et 2 korda nädalas kohtuda on piisav tempo, et mõtted koolitusel ja tegemistel hoida. Koolituse kava ja sisu olid hästi läbimõeldud! Minu enda alatine nipp koolitustel osalejatele oleks see, et kirjutage kursuse ajal käsikirjas infot ülesse. Nii jääb vähemasti mulle endale õpitu paremini/kauemaks meelde. 🙂 Koolituse vältel oli meil väike ning kokkuhoidev team, Kätlin ja Katrin oskasid alati märkamatult luua mugava ja turvalise keskkonna, mis on väga oluline. Et ootad õhinal järgmist kohtumist. Kindlasti soovitaksin Katrini ja Kätlini "Ettevõtlusega alustamise kiirendi" koolitust kõigile! Tegelikult soovitaksin ükskõik millist koolitust, mis tuleb nende kahe naise sulest ja koostööst, sest nad on väga-väga inspireerivad, tublid, kaasahaaravad ja hoolivad koolitajad. Aitäh Teile! 2023. aasta kevad ja Teie koolitus jäävad kindlasti eluks ajaks meelde ! 🙂"

Triin Juurma

Kristel Kaljuste
"Olen rõõmus, et sattusin Facebookis tasuta väljakutse gruppi kus ägedad naised Katrini ja Kätlini utsitusel ideedest tegudeni liikusid ja mulle väga meeldis see emotsioon ja ühisest arutelust saadud power millelt liikvele minna! Sain palju jõudu ning reaalse kogemuse, et suudan küll väikese beebi kõrvalt ka tegutseda. Ärkasin beebimullist särava enesekindlusega kui minu beebi 6 kuune. Väljakutsele järgnes põhjalikum koolitus väiksema grupiga. Tulemuseks asutasin oma ettevõtte mis oli pikalt ootel olnud julguse taga. Sain palju ideid, mis järjekorras tegutseda ning oma valdkonda ja sihtrühma uurida. Väga kasulik oli Smaily ja Canva programmi tutvustus ja toredad grupiliikmed, kellele kaasa elada nende äri loomises. Täna , paar kuud hiljem, on palju mõtteid kuidas reaalselt edasi liikuda, et raha ka teeniks, ettevõte loodud, esimesed testkliendid ja proovitöö tehtud, Instagrami kontole sisu loodud, Facebooki grupp ja leht loodud-ootavad käima panemist veel. Kaugel see esimene müügiarvegi enam on 🤩 siis tulen siia tagasi raamatupidamise loengut üle kuulama- arve põhi excelis on juba ootel 😀"

Kristel Kaljuste

Jaanika Toome
"Aitäh Kätlin, et sa abistad, kaasa mõtled ja teed oma tööd kirega. Mina jäin igati rahule. Soovitan igati Kätlini teenuseid – ta on loov, kaasa mõtleja, ideede pakkuda ja ka toestaja. Ta on õigel ajal õiges kohas 😉"

Jaanika Toome Kirglik Avastaja - Mulgimaa giid, Mulgimaa Peremäng

Katrin Kelk
"Olen väga tänulik ja rahul sellega, mis valmis. Kätlin kuulab, mida klient soovib, märkab olulist ja leiab lahenduse. Ta näeb protsessi käigus suuremat tervikpilti ja vastavalt sellele ka tegutseb, pakub mitmeid ideid, et lõpptulemus saaks parim võimalik. Tänan ja soovitan!"

Katrin Kelk Raamatupidaja, Reikel OÜ

Sven Nuum
"Õppisin raamatupidamist ülikoolis mitu aastat ja Katrin selgitas kahe tunniga asja alustava ettevõtja jaoks kordades paremini lahti! Oleks ma oma ettevõtluse teekonda alustades teadnud, et ühe konsultatsooniga saaksin kõikidele oma muredele ja küsimustele mõne tunniga vastused, oleksin kindlasti Katrini jutule läinud."

Sven Nuum

Liina Ostumaa
"Katrini teadmised ettevõtlusest ja raamatupidamisest on väga põhjalikud ja ta oskab neid väga selgelt ja arusaadavalt teistele edasi anda. Katrin käis virtuaalassistentide kursusel rääkimas ja kõik meie liikmete küsimused said kenasti vastused. Lisaks oli väga meeldiv kogu suhtlusprotsess."

Liina Ostumaa

Koolituse viivad läbi

Katrin Bouziane
Katrin Bouziane
Kätlin Murel
Kätlin Murel

Oleme ettevõtjad ja mentorid, kes on aidanud juba mitmel alustaval ettevõtjal oma unistused teoks teha. Me jagame sulle oma praktilisi kogemusi ja nõuandeid, mida oleme ise pika aja jooksul õppinud ja omal nahal läbi katsetanud. Meil ei olnud alustades kõrval mentoreid, ettevõtlikke sugulasi, sõpru ega tuttavaid. Pidime kõike ise nullist õppima ning tegema läbi palju vigu ja raiskama aega, et edu saavutada. Oleme siin, et aidata sul oma ettevõttega edukalt alustada, kiiremini ja  paremini kui meie seda omal ajal tegime!

Korduma kippuvad küsimused

Peale 1.makse laekumist ja alates 13.mai saab ligipääsu.  Siis avaneb koolituse õpigrupp.

Jah, kõik sessioonid on salvestatud ja saad neid omale sobivas tempos läbida. 

Kõik materjalid on sulle järelvaadatavad 1.aasta jooksul pärast koolituse lõppu.

RAHULOLU GARANTII

See koolitus ei ole loteriipilet. See töötab ainult siis, kui sa tegutsed päriselt ja võtad aega, et osaleda Zoom sessioonidel ja teed iseseisvalt kaasa.

See koolitus on parim alustavale ettevõtjale!

Tingimusel, et oled 50% koolitusest läbinud ja kõik aktiivselt kaasa teinud ning sa siiski leiad, et ei ole rahul antud koolitusega, maksame sulle 100% raha tagasi.

Ühine koolitusega ühekordse 297€ investeeringuga või alusta ainult 99€ maksega (kolm kuumakset).

Scroll to Top